ABOUT

Valodavieno

 

 

Valodavieno
valodavieno

Kopā ar latviešu valodu – latviešu valodā!

 

Svinot Dzimtās valodas dienu, biedrība “Dialogu Nams” sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) aicina uz pasākumu “Kopā ar latviešu valodu – latviešu valodā”. Pasākums notiks 2017. gada 24. februārī plkst. 12.00 Nevalstisko organizāciju namā Rīgā, Ieriķu ielā 43 a. Kopā pulcēsies vairāk nekā 20 dažādu tautību pārstāvju, kas lasīs dzeju un dziedās dziesmas latviešu valodā.

Pasākuma mērķis ir pievērst uzmanību latviešu valodas lomai un nozīmei savstarpējā saziņā, rosināt apgūt latviešu valodu, iepazīt un popularizēt Latvijas kultūru, iedrošināt iedzīvotājus aktīvi iesaistīties valsts sociokultūras procesos.

Dalībnieku vidū – jaunieši un pieaugušie no Itālijas, Japānas, Turcijas, Lietuvas, Nepālas, Azerbaidžānas, Krievijas, Afganistānas, Dienvidkorejas, Kirgizstānas, Indijas, Tadžikistānas, ASV, Brazīlijas, Makedonijas un Ķīnās.

Ar Rīgas pašvaldības atbalstu pasākums notiks NVO namā, Ieriķu ielā 43a, Rīgā.

Lūdzu, piesakieties dalībai, aizpildot reģistrācijas veidlapu šeit,

vai arī rakstot uz e-pasta adresi info@dialogunams.lv

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pasta vai zvaniet +371 22131303

Reģistrācija: www.valodavieno.lv/registration
Facebook Reģistrācija: https://www.facebook.com/events/1834768136803587/

ENG

Performers from Japan, Turkey, Lithuania, Nepal, Azerbaijan, Russia, Afghanistan, South Korea, Kyrgyzstan, India, Tajikistan, the United States, China, Brazil is performing for
“Together with Latvian Language in Latvian Language”

People from different nationalities and cultures who are living in Latvia will gather together to sing a song, read a poem and perform in Latvian language.

The aim of this event is to draw attention to the role of language in the culture (language provides an opportunity to understand different cultures), to encourage to learn the Latvian language to get to know to the Latvian culture and spread it, to encourage an active citizenship of the residents.

Please register through current event page or through events webpage: www.valodavieno.lv.

Event Registration on Facebook